x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Manfrotto 127 Basic Dolly

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Manfrotto 127 Basic Dolly
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Manfrotto 127 Basic Dolly
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Manfrotto 127 Basic Dolly
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143572066.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100993859.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201042611.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230382158.jpg
Manfrotto Manfrotto 127 Basic Dolly 127 Basic Dolly 127 Basic Dolly De Manfrotto 127 Basic statiefwagen / dolly is ontworpen voor lichte en middelzware statieven. De wielen van 76 mm hebben een sure-lock vergrendeling die de wielen vrij van de grond brengt, zodat de dolly op aparte pootjes rust. (1)
  • 08024221017038
  • 680654
  • 127
2
  • Algemene kenmerken
    • Type statief: Tripod
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 2400 g
  • Technische details
    • Hoogte: 124 mm
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 250.36 259.00 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Materiaal: aluminium. belasting: 10 kg. Hoogte: 12,4 cm. Gewicht: 2,4 kg. Omvang levering: Manfrotto 127 Basis statief trolley250.36, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.687079434584613 (635)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Manfrotto 127 Basic statiefwagen / dolly is ontworpen voor lichte en middelzware statieven. De wielen van 76 mm hebben een sure-lock v...259.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Kaiser Fototechnik Tiltall travel tripod kit TC-225 K
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158899576.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158899580.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158899579.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120898663.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120898659.jpg
      Kaiser Fototechnik Kaiser Fototechnik Tiltall travel tripod kit TC-225 K Tiltall travel tripod kit TC-225 K Tiltall travel tripod kit TC-225 K De Kaiser Tiltall travel Tripod kit TC-225 K is lichtgewicht carbon statief met een bijzonder compact formaat. (1)
      Kaiser Fototechnik Tiltall travel tripod kit TC-225 K
      • 04001072070676
      • 7067
      1
    • Benro QRC40 Snelwisselmontageklem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215170810.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120527496.jpg
      Benro Benro QRC40 Snelwisselmontageklem QRC40 Snelwisselmontageklem QRC40 Snelwisselmontageklem De QRC40P klemt de wisselplaat met een schroef en is voorzien van uitsparingen om wegglijden van de platen te voorkomen (1)
      Benro QRC40 Snelwisselmontageklem
      • 06931747360772
      1
    • Rollei Smart ePano 360
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118056077.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144434329.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144434327.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144434331.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145107871.jpg
      Rollei Rollei Smart ePano 360 Smart ePano 360 Smart ePano 360 Dit krijg je erbij: Smartphonehouder, actioncam-adapter, Bluetooth-afstandsbediening, USB-kabel 2 (1)
      Rollei Smart ePano 360
      • 04048805221004
      • 22100
      • 4964147
      1
    • Manfrotto BeFree Color (Zwart/Rood)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103790421.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103790425.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103790422.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103790423.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103790424.jpg
      Manfrotto Manfrotto BeFree Color (Zwart/Rood) BeFree Color (Zwart/Rood) BeFree Color (Zwart/Rood) De Manfrotto Befree Alu Red New Graphics is een compact, lichtgewicht en robuust statief die ideaal is voor zowel op reis als in de studio, en alle situaties daar tussenin. (1)
      Manfrotto BeFree Color (Zwart/Rood)
      • 08024221668223
      • MKBFRA4RD-BH
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 236.19
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 236.19
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 236.19
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 236.19
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 236.19
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 236.19
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 236.19
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 236.19
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 259.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 259.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 223.43
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 223.43
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 226.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 226.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 226.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 226.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 226.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 226.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 226.50
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 226.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 226.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 226.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 226.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 226.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 226.50
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 209.22
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 209.22
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 209.22
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 209.22
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 209.22
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 209.22
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 241.18
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 241.18
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 241.18
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 241.18
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 241.18
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 241.18
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 250.36
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 250.36
    • partner@vergelijk.nl