x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kingjoy KT-36 + BD3s

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kingjoy KT-36 + BD3s
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kingjoy KT-36 + BD3s
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kingjoy KT-36 + BD3s
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201041891.jpg?ts=1
Kingjoy Kingjoy KT-36 + BD3s KT-36 + BD3s KT-36 + BD3s Dit tafelstatief heeft ingeklapt een lengte van 23cm. Uitgeklapt staat hij 13 cm van de grond. Danzij het stevige balhoofd kan je hier een systeemcamera met standaard lens op bevestigen. Ook een Canon Eos 250d met standaard 18-55 IS draagt deze standaard zonder probleem. Het balhoofd kan ook nog van het tafelstatief afgeschroefd worden, zodat je dan op 8cm hoogte uitkomt. (afgebeelde ringlamp is niet inclusief) (1)
  • 08717399048354
1
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Zwart
  • 23.89 23.89 EUR 1
    1
    • Fotodevakman.nl Fotodevakman.nl
      9.162067455345063 (14)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dit tafelstatief heeft ingeklapt een lengte van 23cm. Uitgeklapt staat hij 13 cm van de grond. Danzij het stevige balhoofd kan je hier ee...23.89, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Xqisit tripod selfiestick smartphone houder telefoon statief bluetooth - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212502210.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204502477.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204502480.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204502478.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204502476.jpg?ts=1
      Xqisit Xqisit tripod selfiestick smartphone houder telefoon statief bluetooth - Zwart tripod selfiestick smartphone houder telefoon statief bluetooth - Zwart tripod selfiestick smartphone houder telefoon statief bluetooth - Zwart Deze zwarte tripod van Xqisit is ideaal om mooie filmpjes en foto's te maken met jouw smartphone, ook te gebruiken als selfiestick.Het lichtgewicht statief (169 gram) is ideaal voor op reis, ingeklapt is de stok maar 19,2 centimeter, past makkelijk in je handtas of rugzak!De telefoonklem is uit te schuiven van 6,2 tot 8,5 centimeter, er passen smartphones van maximaal 6,5 inch.Met behulp van de bluetooth afstandsbediening kun je makkelijk het statief op een afstandje zetten en via de shutterknop leuke (groeps)foto's maken bij alle hoogtepunten tijdens het reizen.De afstandsbediening is op te laden met een micro-USB kabel.De selfiestick is volledig uitgeschoven 72 centimeter lang, uitgeklapt tot tripod zelfs 80 centimeter.Het handvat van de selfiestick is soepel uit te klappen tot de 3 poten van het statief.De tripod is gemaakt van robuust aluminium, erg stevig en stijlvol.Dit statief is ideaal als je graag foto's of filmpjes maakt, streamt op sociale media of gewoon handsfree wilt vide (1)
      Xqisit tripod selfiestick smartphone houder telefoon statief bluetooth - Zwart
      • 04029948202655
      • 45500
      1
    • Manfrotto Lighting 032B Autopole 2,1-3,7Mt,Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224328691.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100995100.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169921850.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101077986.jpg?ts=1
      Manfrotto Manfrotto Lighting 032B Autopole 2,1-3,7Mt,Black Lighting 032B Autopole 2,1-3,7Mt,Black Lighting 032B Autopole 2,1-3,7Mt,Black De Manfrotto 032B Autopole is een handig hulpmiddel in een krappe ruimte, of bijvoorbeeld een kleine studio waarbij het niet toegestaan is om objecten aan een muur te bevestigen. De autopole is een uitstekende basis voor het ondersteunen van achtergronden, lampen en grip-armen met behulp van een optionele superklem of dwarsbalk. Snel, gemakkelijk en betrouwbaar in gebruik De gebruiksvriendelijke en duurzame 032B Autopole van Manfrotto is vervaardigd van hoogwaardig aluminium en de uiteinden zijn voorzien van rubberen cups ter bescherming van het plafond en de ondergrond. Ook geven de cups extra stabiliteit. De buis is in lengte verstelbaar van 210 tot 370 centimeter met behulp van een betrouwbare vergrendeling. Kenmerken van de Manfrotto 032B * Vervaardigd van hoogwaardig aluminium * Snel, gemakkelijk en betrouwbaar in gebruik * In lengte verstelbaar van 210 tot 370 centimeter * Rubberen cups op de uiteindes voor extra grip * Buisdiameter van 4.54 centimeter * Is (1)
      Manfrotto Lighting 032B Autopole 2,1-3,7Mt,Black
      • 08024221011876
      • 032B
      2
    • Nest Video Monopod NT-329M H145cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217043652.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209243281.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151580698.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124919181.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133169677.jpg?ts=1
      Nest Nest Video Monopod NT-329M H145cm Video Monopod NT-329M H145cm Video Monopod NT-329M H145cm De Nest Video Monopod NT-329M is geschikt voor multifunctioneel gebruik. (2)
      Nest Video Monopod NT-329M H145cm
      • 08718485909252
      • 08718127079312
      • 04030432772004
      • 8718127079312
      1
    • Delkin Fat Gecko Gator camera statief
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/24163807.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/24163808.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151128260.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124866666.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/24163809.jpg?ts=1
      Delkin Delkin Fat Gecko Gator camera statief Fat Gecko Gator camera statief Fat Gecko Gator camera statief Beoogd gebruik: digitale spiegelreflexcamera's, videocamera's, compacte camera's en statiefkoppen met een gewicht tot 1,4 kg. Werkt met elke camera met 1/4" statiefdraad Onbeperkte opnamehoeken met verstelbare 360 kantelen, draaien & rotatie Bevestig aan onbeperkte oppervlakken met krachtige vergrendeling bankschroef Houdt in extreme omstandigheden met robuuste constructie (1)
      Delkin Fat Gecko Gator camera statief
      • 00750324100640
      • DDMOUNT-VISE
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 23.89
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 23.89
    • partner@vergelijk.nl