x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Select by Beter Bed Bed Fresh 500 l120xb200xh50

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Select by Beter Bed Bed Fresh 500 l120xb200xh50
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Select by Beter Bed Bed Fresh 500 l120xb200xh50
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Select by Beter Bed Bed Fresh 500 l120xb200xh50
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98414577.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215651991.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94214210.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215590450.jpg?ts=1
Select by Beter Bed Select by Beter Bed Bed Fresh 500 l120xb200xh50 Bed Fresh 500 l120xb200xh50 Bed Fresh 500 l120xb200xh50 Mooi op een tienerkamer, stijlvol op je eigen slaapkamer en extra comfortabel op de seniorenkamer. Dat is Bed Fresh 500 . Dit bed met moderne uitstraling wordt de blikvanger van je slaapkamer! Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem en matras. Eenvoudig uit te breiden met een hoofdbord en bijpassende nachtkastjes. Meer over dit bed Dit bed is gemaakt van hoogwaardig mdf en verkrijgbaar in diverse afmetingen. Het ledikant heeft een instaphoogte van 50 cm, hierdoor is instappen en opmaken een... (1)
  • 08719158025255
82
  • Algemene kenmerken
    • afmetingen van het bed: 200 cm x 120 cm
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 120, 120 cm
    • Lengte: 200 cm
    • Hoogte: 50 cm
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Bed maatvoering: Tweepersoonbedden
    • Materiaal: MDF gelakt, Hout
  • 449.00 488.95 EUR 82
    2
    • BeterBed Alkmaar BeterBed Alkmaar
      Mooi op een tienerkamer, stijlvol op je eigen slaapkamer en extra comfortabel op de seniorenkamer. Dat is Bed Fresh 500 . Dit bed met mod...449.00, 4.7526045, 52.63727739999999 NONE
      81
    • Beterbed.nl Beterbed.nl
      Mooi op een tienerkamer, stijlvol op je eigen slaapkamer en extra comfortabel op de seniorenkamer. Dat is Bed Fresh 500 . Dit bed met mod...488.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Bedworld Collection Bedworld Opberg boxspring Hamilton 160x200 cm - Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226674635.jpg?ts=1
      Bedworld Collection Bedworld Collection Bedworld Opberg boxspring Hamilton 160x200 cm - Grijs Bedworld Opberg boxspring Hamilton 160x200 cm - Grijs Bedworld Opberg boxspring Hamilton 160x200 cm - Grijs Bedworld Opberg boxspring Hamilton 160x200 cm - Grijs (1)
      Bedworld Collection Bedworld Opberg boxspring Hamilton 160x200 cm - Grijs
      • 08720612561011
      1
    • Bedworld Collection Bedworld Electrische boxspring Dubai 160x200 cm - Beige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226852569.jpg?ts=1
      Bedworld Collection Bedworld Collection Bedworld Electrische boxspring Dubai 160x200 cm - Beige Bedworld Electrische boxspring Dubai 160x200 cm - Beige Bedworld Electrische boxspring Dubai 160x200 cm - Beige Bedworld Electrische boxspring Dubai 160x200 cm - Beige (1)
      Bedworld Collection Bedworld Electrische boxspring Dubai 160x200 cm - Beige
      • 08720612560625
      1
    • Home affaire Massief houten ledikant Toronto
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229834874.jpg?ts=1
      Home affaire Home affaire Massief houten ledikant Toronto Massief houten ledikant Toronto Massief houten ledikant Toronto Bed in moderne landhuisstijl. Van massief, FSC®-gecertificeerd beukenkernhout, geolied. In 5 breedten te bestellen. Hoofdbord comfortabel zacht verdikt, bekleding van bruin imitatieleer (100% (1)
      Home affaire Massief houten ledikant Toronto
      1
    • Home affaire Massief houten ledikant Toronto
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230181284.jpg?ts=1
      Home affaire Home affaire Massief houten ledikant Toronto Massief houten ledikant Toronto Massief houten ledikant Toronto Bed in moderne landhuisstijl. Van massief, FSC®-gecertificeerd beukenkernhout, geolied. In 5 breedten te bestellen. Hoofdbord comfortabel zacht verdikt, bekleding van bruin imitatieleer (100% (1)
      Home affaire Massief houten ledikant Toronto
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 449.00
    • partner@vergelijk.nl