x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Beter Bed Basic Beter Bed Lugo Vlakke Box 140 x 200 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Beter Bed Basic Beter Bed Lugo Vlakke Box 140 x 200 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Beter Bed Basic Beter Bed Lugo Vlakke Box 140 x 200 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Beter Bed Basic Beter Bed Lugo Vlakke Box 140 x 200 cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84529762.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170043404.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151511168.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146461344.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146451628.jpg?ts=1
Beter Bed Basic Beter Bed Basic Beter Bed Lugo Vlakke Box 140 x 200 cm Beter Bed Lugo Vlakke Box 140 x 200 cm Beter Bed Lugo Vlakke Box 140 x 200 cm Ben je op zoek naar een box met de perfecte prijs-kwaliteitverhouding? Box Lugo vlak (niet verstelbaar) is de ideale box die, dankzij een tijdloze vormgeving en de diverse kleuren, perfect past in iedere slaapkamer. De box bestaat uit twee vlakke boxen met latten, een hoofdbord en een polyether matras SG24 met een hoogte van circa 12 cm.Prima slaapcomfortHet polyether matras SG24 met een hoogte van circa 12 cm is geschikt voorpersonen tot 80 kilo. In combinatie met de latten in de boxen genie... (1)
  • 08719158024166
  • 474119
1
  • Algemene kenmerken
    • Type bed: Boxspring
    • afmetingen van het bed: 200 cm x 140 cm
    • Bed opties: Inclusief hoofdbord
    • Type matras: Polyetherschuim matras
    • Anti-allergie: Nee
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 140, 140 cm
    • Lengte: 200 cm
    • Hoogte: 41 cm
    • Breedte: 55.12 inch
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Bed maatvoering: Tweepersoonbedden
    • Materiaal: Kunststof, Hout, Textiel
    • Meubel stijl: Modern
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 80 kg
  • Technische details
    • Wasbare hoes: nee
  • publishing
    • Introductiejaar: 2016
    • Hoofdbord: Ja
  • 409.00 409.00 EUR 1
    1
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Ben je op zoek naar een box met de perfecte prijs-kwaliteitverhouding? Box Lugo vlak (niet verstelbaar) is de ideale box die, dankzij een...409.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • WEBER INDUSTRIES Stapelbed - 90 x 190 cm - Wit Decor - Inclusief boxsprings - HOPE
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214056735.jpg?ts=1
      WEBER INDUSTRIES WEBER INDUSTRIES Stapelbed - 90 x 190 cm - Wit Decor - Inclusief boxsprings - HOPE Stapelbed - 90 x 190 cm - Wit Decor - Inclusief boxsprings - HOPE Stapelbed - 90 x 190 cm - Wit Decor - Inclusief boxsprings - HOPE Stapelbed - 90 x 190 cm - Wit Decor - Inclusief boxsprings - HOPE (1)
      WEBER INDUSTRIES Stapelbed - 90 x 190 cm - Wit Decor - Inclusief boxsprings - HOPE
      • 03514230027920
      2
    • En.casa Bedframe massief vurenhout incl. matras 140x200 cm wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212416983.jpg?ts=1
      En.casa En.casa Bedframe massief vurenhout incl. matras 140x200 cm wit Bedframe massief vurenhout incl. matras 140x200 cm wit Bedframe massief vurenhout incl. matras 140x200 cm wit Bedframe massief vurenhout incl. matras 140x200 cm wit (1)
      En.casa Bedframe massief vurenhout incl. matras 140x200 cm wit
      • 04059438168130
      1
    • Nero boxspring mondriaan velvet 180x200
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216675345.jpg?ts=1
      Nero Nero boxspring mondriaan velvet 180x200 boxspring mondriaan velvet 180x200 boxspring mondriaan velvet 180x200 Nero boxspring mondriaan velvet 180x200 (1)
      Nero boxspring mondriaan velvet 180x200
      • 07438205633649
      1
    • Nero boxspring mondriaan velvet 160x200
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216739660.jpg?ts=1
      Nero Nero boxspring mondriaan velvet 160x200 boxspring mondriaan velvet 160x200 boxspring mondriaan velvet 160x200 Nero boxspring mondriaan velvet 160x200 (1)
      Nero boxspring mondriaan velvet 160x200
      • 07438205633632
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 313.65
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 313.65
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 313.65
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 313.65
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 313.65
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 313.65
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 313.65
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 313.65
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 313.65
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 313.65
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 313.65
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 313.65
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 313.65
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 409.00
    • partner@vergelijk.nl