x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Beter Bed Basic Beter Bed Fresh 450 Ledikant

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Beter Bed Basic Beter Bed Fresh 450 Ledikant
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Beter Bed Basic Beter Bed Fresh 450 Ledikant
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Beter Bed Basic Beter Bed Fresh 450 Ledikant
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84529769.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215651873.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215590562.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215590450.jpg?ts=1
Beter Bed Basic Beter Bed Basic Beter Bed Fresh 450 Ledikant Beter Bed Fresh 450 Ledikant Beter Bed Fresh 450 Ledikant Houd jij van een strak ontwerp? Dan is bed Fresh 450 écht iets voor jou! Dit degelijke, stevige bed bestaat uit enkel strakke lijnen en oogt eenvoudig. Toch geeft dit tijdloze bed jouw slaapkamer vele beetjes extra. Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem en matras. Eenvoudig uit te breiden met een hoofdbord en bijpassende nachtkastjes.Meer over dit bed Dit bed is gemaakt van hoogwaardig mdf en verkrijgbaar in diverse afmetingen. Het ledikant heeft een instaphoogte van 45 cm. Het bed is ook... (1)
  • 08717472011244
83
  • Algemene kenmerken
    • afmetingen van het bed: 200 cm x 180 cm
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 180, 180 cm
    • Lengte: 200, 200 cm
    • Hoogte: 45 cm
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Bed maatvoering: Tweepersoonbedden
    • Materiaal: Hout
    • Hoofdbord: Nee
  • 479.00 549.00 EUR 83
    3
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Houd jij van een strak ontwerp? Dan is bed Fresh 450 écht iets voor jou! Dit degelijke, stevige bed bestaat uit enkel strakke lijnen en o...479.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Beterbed.nl Beterbed.nl
      Houd jij van een strak ontwerp? Dan is bed Fresh 450 écht iets voor jou! Dit degelijke, stevige bed bestaat uit enkel strakke lijnen en o...549.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • BeterBed Alkmaar BeterBed Alkmaar
      Houd jij van een strak ontwerp? Dan is bed Fresh 450 écht iets voor jou! Dit degelijke, stevige bed bestaat uit enkel strakke lijnen en o...549.00, 4.7526045, 52.63727739999999 NONE
      81
  • 0 0
    • Home affaire Massief houten ledikant Toronto
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229834874.jpg?ts=1
      Home affaire Home affaire Massief houten ledikant Toronto Massief houten ledikant Toronto Massief houten ledikant Toronto Bed in moderne landhuisstijl. Van massief, FSC®-gecertificeerd beukenkernhout, geolied. In 5 breedten te bestellen. Hoofdbord comfortabel zacht verdikt, bekleding van bruin imitatieleer (100% (1)
      Home affaire Massief houten ledikant Toronto
      1
    • OTTO Boxspring met ledverlichting, met gecertificeerde, gerecyclede overtrekstoffen, met bedkist, ook hardheid 4 te bestellen!
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220915347.jpg?ts=1
      OTTO OTTO Boxspring met ledverlichting, met gecertificeerde, gerecyclede overtrekstoffen, met bedkist, ook hardheid 4 te bestellen! Boxspring met ledverlichting, met gecertificeerde, gerecyclede overtrekstoffen, met bedkist, ook hardheid 4 te bestellen! Boxspring met ledverlichting, met gecertificeerde, gerecyclede overtrekstoffen, met bedkist, ook hardheid 4 te bestellen! OTTO products Boxspring met ledverlichting, met gecertificeerde, gerecyclede overtrekstoffen, met bedkist, ook hardheid 4 te bestellen! (1)
      OTTO Boxspring met ledverlichting, met gecertificeerde, gerecyclede overtrekstoffen, met bedkist, ook hardheid 4 te bestellen!
      1
    • Müller Stapelbed Stapelbare ligstoel comfort (1-pers.) Frame: comforthoogte 27,5 cm, onderscheiden met de German Design Award - 2019
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221973321.jpg?ts=1
      Müller Müller Stapelbed Stapelbare ligstoel comfort (1-pers.) Frame: comforthoogte 27,5 cm, onderscheiden met de German Design Award - 2019 Stapelbed Stapelbare ligstoel comfort (1-pers.) Frame: comforthoogte 27,5 cm, onderscheiden met de German Design Award - 2019 Stapelbed Stapelbare ligstoel comfort (1-pers.) Frame: comforthoogte 27,5 cm, onderscheiden met de German Design Award - 2019 Müller Stapelbed Stapelbare ligstoel comfort (1-pers.) Frame: comforthoogte 27,5 cm, onderscheiden met de German Design Award - 2019 (1)
      Müller Stapelbed Stapelbare ligstoel comfort (1-pers.) Frame: comforthoogte 27,5 cm, onderscheiden met de German Design Award - 2019
      1
    • OTTO Boxspring JENNA zonder ledverlichting, met gecertificeerde, gerecyclede overtrekstoffen, met bedkist, ook hardheid 4 te bestellen!
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221779765.jpg?ts=1
      OTTO OTTO Boxspring JENNA zonder ledverlichting, met gecertificeerde, gerecyclede overtrekstoffen, met bedkist, ook hardheid 4 te bestellen! Boxspring JENNA zonder ledverlichting, met gecertificeerde, gerecyclede overtrekstoffen, met bedkist, ook hardheid 4 te bestellen! Boxspring JENNA zonder ledverlichting, met gecertificeerde, gerecyclede overtrekstoffen, met bedkist, ook hardheid 4 te bestellen! OTTO products Boxspring JENNA zonder ledverlichting, met gecertificeerde, gerecyclede overtrekstoffen, met bedkist, ook hardheid 4 te bestellen! (1)
      OTTO Boxspring JENNA zonder ledverlichting, met gecertificeerde, gerecyclede overtrekstoffen, met bedkist, ook hardheid 4 te bestellen!
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 439.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 373.15
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 373.15
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 373.15
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 373.15
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 362.79
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 362.79
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 362.79
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 362.79
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 395.85
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 395.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 395.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 395.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 395.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 395.85
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 479.00
    • partner@vergelijk.nl