x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er games verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    games

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in games categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Nintendo New Super Mario Bros. U Deluxe Switch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161245221.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158400053.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158400043.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158400051.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158400048.jpg
      Nintendo Nintendo New Super Mario Bros. U Deluxe Switch New Super Mario Bros. U Deluxe Switch New Super Mario Bros. U Deluxe Switch New Super Mario Bros. U krijgt een luxe behandeling op de Nintendo Switch! Luigis eerste hoofdrol in een platformavontuur, New Super Luigi U, krijgt ook de luxe behandeling en wordt meegeleverd! Een enkele Joy-Con-controller is alles wat een speler nodig heeft. Geniet altijd en overal van 164 levels voor één tot vier spelers! Mario, Luigi en Toad zijn allemaal van de partij, en als dat nog niet genoeg is, doen Nabbit en Toadette ook mee aan de pret. Nabbit loopt geen schade op van vijanden. D... (9)
      Nintendo New Super Mario Bros. U Deluxe Switch
      • 00045496423766
      • 5792053
      • 2525648
      5
      good_buy
      49.99 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • FIFA 20 DEFAULT
        • fifa_20
      • Call of Duty: Modern Warfare DEFAULT
        • call_of_duty_modern_warfare
      • Red Dead Redemption 2 DEFAULT
        • red_dead_redemption_2
      • Geschikt voor kinderen DEFAULT
        • 3_
        • 7_
    • Platform (game_platform):
      • Playstation 4 (playstation_4)
      • Xbox One (xbox_one)
      • Nintendo Switch (nintendo_switch)
      • PC (pc)
      • Nintendo 3DS (nintendo_3ds)
      • PlayStation VR (playstation_vr)
    • Populaire games (group):
      • FIFA 20 (fifa_20)
      • Call of Duty: Modern Warfare (call_of_duty_modern_warfare)
      • The Legend of Zelda: Link's Awakening (the_legend_of_zelda_link_s_awakening)
      • 1-2-Switch (1_2_switch)
      • A Plague Tale: Innocence (a_plague_tale_innocence)
      • Ace Combat 7: Skies Unknown (ace_combat_7_skies_unknown)
      • Age of Wonders: Planetfall (age_of_wonders_planetfall)
      • Agony (agony)
      • Animal Crossing: New Horizons (animal_crossing_new_horizons)
      • Anthem (anthem)
      • ARMS (arms)
      • Assassin's Creed (assassin_s_creed)
      • Assassin's Creed 2 (assassin_s_creed_2)
      • Assassin's Creed 3 (assassin_s_creed_3)
      • Assassin's Creed: Chronicles (assassin_s_creed_chronicles)
      • Assassin's Creed IV: Black Flag (assassin_s_creed_iv_black_flag)
      • Assassin's Creed: Odyssey (assassin_s_creed_odyssey)
      • Assassin's Creed: Origins (assassin_s_creed_origins)
      • Assassin's Creed: Revelations (assassin_s_creed_revelations)
      • Assassin's Creed: Rogue (assassin_s_creed_rogue)
      • Assassin's Creed: Syndicate (assassin_s_creed_syndicate)
      • Assassin's Creed: The Ezio Collection (assassin_s_creed_the_ezio_collection)
      • Assassin's Creed: Unity (assassin_s_creed_unity)
      • Batman 2: DC Superheroes (batman_2_dc_superheroes)
      • Batman 3: Beyond Gotham (batman_3_beyond_gotham)
      • Batman: The Telltale Series (batman_the_telltale_series)
      • Battlefield 1 (battlefield_1)
      • Battlefield 3 (battlefield_3)
      • Battlefield 4 (battlefield_4)
      • Battlefield 5 (battlefield_5)
      • Battlefield: Bad Company (battlefield_bad_company)
      • Battlefield: Bad Company 2 (battlefield_bad_company_2)
      • Battlefield Hardline (battlefield_hardline)
      • Blood & Truth (blood_truth)
      • Bloodstained: Ritual of the Night (bloodstained_ritual_of_the_night)
      • Borderlands 3 (borderlands_3)
      • Call of Duty: Advanced Warfare (call_of_duty_advanced_warfare)
      • Call of Duty: Black Ops (call_of_duty_black_ops)
      • Call of Duty: Black Ops II (call_of_duty_black_ops_ii)
      • Call of Duty: Black Ops III (call_of_duty_black_ops_iii)
      • Call of Duty Black Ops IIII (call_of_duty_black_ops_iiii)
      • Call of Duty: Infinite Warfare (call_of_duty_infinite_warfare)
      • Call of Duty: WWII (call_of_duty_wwii)
      • Captain Toad: Tresure Tracker (captain_toad_tresure_tracker)
      • City: Undercover (city_undercover)
      • Contra: Rogue Corps (contra_rogue_corps)
      • Control (control)
      • Cooking Mama: Cookstar (cooking_mama_cookstar)
      • Crackdown 3 (crackdown_3)
      • Crash Bandicoot 4: It's About Time (crash_bandicoot_4_it_s_about_time)
      • Crash Bandicoot - N. Sane Trilogy (crash_bandicoot_n_sane_trilogy)
      • Crash Team Racing Nitro-Fueled (crash_team_racing_nitro_fueled)
      • Cyberpunk 2077 (cyberpunk_2077)
      • Dark Souls: Remastered (dark_souls_remastered)
      • Darksiders 2 (darksiders_2)
      • Darksiders 3 (darksiders_3)
      • Days Gone (days_gone)
      • Dead or Alive 6 (dead_or_alive_6)
      • Death Stranding (death_stranding)
      • Desperados III (desperados_iii)
      • Detroit: Become Human (detroit_become_human)
      • Devil May Cry 5 (devil_may_cry_5)
      • Dimensions Starter Pack (dimensions_starter_pack)
      • Doom Eternal (doom_eternal)
      • Doom VFR (doom_vfr)
      • Dreams (dreams)
      • Dynasty Warriors 9 (dynasty_warriors_9)
      • Elsweyr (elsweyr)
      • Everybody's Golf (everybody_s_golf)
      • F1 2019 (f1_2019)
      • F1 2020 (f1_2020)
      • Fallout 4 (fallout_4)
      • Fallout 76 (fallout_76)
      • Far Cry 4 (far_cry_4)
      • Far Cry 5 (far_cry_5)
      • Far Cry New Dawn (far_cry_new_dawn)
      • Far Cry Primal (far_cry_primal)
      • Farming Simulator 17 (farming_simulator_17)
      • Farming Simulator 19 (farming_simulator_19)
      • Farming Simulator 20 (farming_simulator_20)
      • FIFA 15 (fifa_15)
      • FIFA 17 (fifa_17)
      • FIFA 18 (fifa_18)
      • FIFA 19 (fifa_19)
      • FIFA 21 (fifa_21)
      • Final Fantasy VII - Remake (final_fantasy_vii_remake)
      • Final Fantasy XII: The Zodiac Age (final_fantasy_xii_the_zodiac_age)
      • Final Fantasy XIV: Shadowbringers (final_fantasy_xiv_shadowbringers)
      • Fire Emblem Warriors (fire_emblem_warriors)
      • Fist of the North Star: Lost Paradise (fist_of_the_north_star_lost_paradise)
      • Forza Horizon 4 (forza_horizon_4)
      • Forza Motorsport 6 (forza_motorsport_6)
      • Forza Motorsport 7 (forza_motorsport_7)
      • Ghost of Tsushima (ghost_of_tsushima)
      • God of War (god_of_war)
      • Gran Turismo Sport (gran_turismo_sport)
      • Gravel (gravel)
      • GTA V (gta_v)
      • Harry Potter: 1-7 Collection (harry_potter_1_7_collection)
      • Harry Potter: Years 1-4 (harry_potter_years_1_4)
      • Harvest Moon: Mad Dash (harvest_moon_mad_dash)
      • Hello Neighbor (hello_neighbor)
      • Hyrule Warriors: Legends (hyrule_warriors_legends)
      • Hyrule Warrios: Definitive Edition (hyrule_warrios_definitive_edition)
      • Jumanji: The Video Game (jumanji_the_video_game)
      • Jump Force (jump_force)
      • Just Cause 3 (just_cause_3)
      • Just Cause 4 (just_cause_4)
      • Just Dance 2017 (just_dance_2017)
      • Just Dance 2018 (just_dance_2018)
      • Just Dance 2019 (just_dance_2019)
      • Just Dance 2020 (just_dance_2020)
      • Kingdom Hearts 3 (kingdom_hearts_3)
      • Kingdom Hearts III (kingdom_hearts_iii)
      • Kirby (kirby)
      • Kirby Star Allies (kirby_star_allies)
      • Legend of Zelda: Tri Force Heroes (legend_of_zelda_tri_force_heroes)
      • Lego Jurassic World (lego_jurassic_world)
      • Lego: Marvel Avengers (lego_marvel_avengers)
      • Lego: The Incredibles (lego_the_incredibles)
      • Lego Worlds (lego_worlds)
      • Little Nightmares (little_nightmares)
      • Luigi's Mansion 3 (luigi_s_mansion_3)
      • Madden NFL 19 (madden_nfl_19)
      • Madden NFL 20 (madden_nfl_20)
      • Mafia 3 (mafia_3)
      • Mario Kart (mario_kart)
      • Mario Kart 8 (mario_kart_8)
      • Mario Kart 8 Deluxe (mario_kart_8_deluxe)
      • Mario Party (mario_party)
      • Mario Party: Top 100 (mario_party_top_100)
      • Mario+Rabbids Kingdom Battle (mario_rabbids_kingdom_battle)
      • Mario Tennis Aces (mario_tennis_aces)
      • Marvel's Spider-Man (marvel_s_spider_man)
      • Marvel Super Heroes (marvel_super_heroes)
      • Marvel Super Heroes 2 (marvel_super_heroes_2)
      • Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order (marvel_ultimate_alliance_3_the_black_order)
      • MediEvil (medievil)
      • Mega Man 11 (mega_man_11)
      • Megaman: Legacy Collection (megaman_legacy_collection)
      • Megaman: Legacy Collection 2 (megaman_legacy_collection_2)
      • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (metal_gear_solid_v_the_phantom_pain)
      • Metal Gear Survive (metal_gear_survive)
      • Metro Exodus (metro_exodus)
      • Minecraft (minecraft)
      • Monster Hunter: World (monster_hunter_world)
      • Mortal Kombat 11 (mortal_kombat_11)
      • MotoGP 20 (motogp_20)
      • NBA 2K18 (nba_2k18)
      • NBA 2K19 (nba_2k19)
      • NBA 2K20 (nba_2k20)
      • NBA 2K21 (nba_2k21)
      • Need for Speed Heat (need_for_speed_heat)
      • Need For Speed Payback (need_for_speed_payback)
      • New Super Mario Bros. (new_super_mario_bros_)
      • New Super Mario Bros. 2 (new_super_mario_bros_2)
      • New Super Mario Bros.U (new_super_mario_bros_u)
      • NHL 20 (nhl_20)
      • Ninjago Movie Videogame (ninjago_movie_videogame)
      • Ninjago Nindroids (ninjago_nindroids)
      • Nintendo Labo (nintendo_labo)
      • Nioh 2 (nioh_2)
      • No Ni Kuni II: Revenant Kingdom (no_ni_kuni_ii_revenant_kingdom)
      • Octopath Traveler (octopath_traveler)
      • Ori and the Will of the Wisps (ori_and_the_will_of_the_wisps)
      • Overcooked (overcooked)
      • Overcooked! 2 (overcooked_2)
      • Overwatch (overwatch)
      • Paper Mario: The Origami King (paper_mario_the_origami_king)
      • PGA Tour 2K21 (pga_tour_2k21)
      • Pillars of Eternity II: Deadfire (pillars_of_eternity_ii_deadfire)
      • Pokemon Sun (pokemon_sun)
      • Pokkén Tournament DX (pokke_n_tournament_dx)
      • Pokémon: Let's Go Eevee (poke_mon_let_s_go_eevee)
      • Pokémon: Let's Go Pikachu (poke_mon_let_s_go_pikachu)
      • Pokémon Moon (poke_mon_moon)
      • Pokémon Sword & Shield (poke_mon_sword_shield)
      • Portal Knights (portal_knights)
      • Pro Evolution Soccer 2019 (pro_evolution_soccer_2019)
      • Rage 2 (rage_2)
      • Rayman Origins (rayman_origins)
      • Red Dead Redemption 2 (red_dead_redemption_2)
      • Resident Evil 2 (resident_evil_2)
      • Resident Evil 3 Nemesis (resident_evil_3_nemesis)
      • Resident Evil 7 (resident_evil_7)
      • Scribblenauts Showdown (scribblenauts_showdown)
      • Sekiro: Shadows Die Twice (sekiro_shadows_die_twice)
      • Shadow of the Tomb Raider (shadow_of_the_tomb_raider)
      • Shenmue 3 (shenmue_3)
      • Skylanders Imaginators: Starter Pack (skylanders_imaginators_starter_pack)
      • Skylanders Superchargers (skylanders_superchargers)
      • Spyro Reignited Trilogy (spyro_reignited_trilogy)
      • Star Wars: Battlefront (star_wars_battlefront)
      • Star Wars: Battlefront II (star_wars_battlefront_ii)
      • Star Wars Jedi: Fallen Order (star_wars_jedi_fallen_order)
      • Star Wars: The Force Awakens (star_wars_the_force_awakens)
      • Starlink: Battle for Atlas (starlink_battle_for_atlas)
      • State of Decay 2 (state_of_decay_2)
      • Super Mario Maker (super_mario_maker)
      • Super Mario Maker 2 (super_mario_maker_2)
      • Super Mario Odyssey (super_mario_odyssey)
      • Super Mario Party (super_mario_party)
      • Super Smash Bros Brawl (super_smash_bros_brawl)
      • Team Sonic Racing (team_sonic_racing)
      • The Amazing Spiderman (the_amazing_spiderman)
      • The Crew (the_crew)
      • The Crew 2 (the_crew_2)
      • The Crew Wild Run (the_crew_wild_run)
      • The Division 2 (the_division_2)
      • The Hobbit (the_hobbit)
      • The Last Guardian (the_last_guardian)
      • The Last of Us: Part 2 (the_last_of_us_part_2)
      • The Legend of Zelda: Twilight Princess (the_legend_of_zelda_twilight_princess)
      • The Outer Worlds (the_outer_worlds)
      • The Sims 3 (the_sims_3)
      • The Sims 4 (the_sims_4)
      • The Sinking City (the_sinking_city)
      • The Walking Dead: A New Frontier (the_walking_dead_a_new_frontier)
      • The Witcher 3 (the_witcher_3)
      • Titan Quest (titan_quest)
      • Titanfall 2 (titanfall_2)
      • Tokyo Mirage Sessions #FE Encore (tokyo_mirage_sessions_fe_encore)
      • Tom Clancy's Rainbow Six Siege (tom_clancy_s_rainbow_six_siege)
      • Tom Clancy's The Division (tom_clancy_s_the_division)
      • Tom Clancy´s Ghost Recon Breakpoint (tom_clancy_s_ghost_recon_breakpoint)
      • Trials Rising (trials_rising)
      • Uncharted: The Lost Legacy (uncharted_the_lost_legacy)
      • V-Rally 4 (v_rally_4)
      • Vampyr (vampyr)
      • VR Worlds (vr_worlds)
      • Warhammer: Chaosbane (warhammer_chaosbane)
      • Watch Dogs (watch_dogs)
      • Watch Dogs 2 (watch_dogs_2)
      • We Happy Few (we_happy_few)
      • Wii Sports (wii_sports)
      • Wolfenstein: Youngblood (wolfenstein_youngblood)
      • World of Final Fantasy (world_of_final_fantasy)
      • WRC 6 (wrc_6)
      • WRC 7 (wrc_7)
      • Wreckfest (wreckfest)
      • WWE 2K18 (wwe_2k18)
      • Yakuza 0 (yakuza_0)
      • Yakuza Kiwami (yakuza_kiwami)
      • Yakuza Kiwami 2 (yakuza_kiwami_2)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • €40 - €50 (normal)
      • €50 of meer (high)
    • Genre (game_genre):
      • Actie (actie)
      • Actie / Avontuur (actie_avontuur)
      • Arcade (arcade)
      • Avontuur (avontuur)
      • Dans (dans)
      • Educatief (educatief)
      • Familie (familie)
      • Fantasie (fantasie)
      • Feest (feest)
      • FPS (fps)
      • Horror (horror)
      • Kaartspel (kaartspel)
      • Kinderen (kinderen)
      • MMO (mmo)
      • MMORPG (mmorpg)
      • Multi (multi)
      • Muziek (muziek)
      • Open wereld (open_wereld)
      • Platform (platform)
      • Puzzel (puzzel)
      • Racen (racen)
      • Real Time Strategy (real_time_strategy)
      • RPG (rpg)
      • Shooters (shooters)
      • Simulatie (simulatie)
      • Social (social)
      • Sport (sport)
      • Strategie (strategie)
      • Survival (survival)
      • TBS (tbs)
      • TPS (tps)
      • TRPG (trpg)
      • Vechten (vechten)
      • Western (western)
    • Leeftijd (PEGI-classificatie) (pegi_classificatie):
      • 3+ (3_)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 10+ (10_)
      • 12+ (12_)
      • 15+ (15_)
      • 16+ (16_)
      • 18+ (18_)
    • Opties games (opties_games):
      • 4K Support (4k_support)
      • Multiplayer (multiplayer)
      • Online (online)
      • Splitscreen (splitscreen)
      • Virtual Reality (virtual_reality)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl