x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er games verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dans games

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in games categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Ubisoft Just Dance 2018 | Xbox One
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91443930.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128719178.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128719176.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106821597.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106821599.jpg
      Ubisoft Ubisoft Just Dance 2018 | Xbox One Just Dance 2018 | Xbox One Just Dance 2018 | Xbox One Wees de ster in je eigen woonkamer. Dans zoals je nog nooit hebt gedanst en haal de hoogste score. Haal je vrienden erbij en maak er een swingend feestje van in de multiplayer modus. De gezelligheid spat van het scherm. Met de nieuwste liedjes zoals onder andere: Side to Side van Ariane Grande Ft. Nicki Minaj, Rockabeye van Clean Bandit Ft. Sean Paul & Anne-Marie. Dus voetjes van de vloer en dans! (1)
      Ubisoft Just Dance 2018 | Xbox One
      • 03307216017912
      • 300093496, 1554928
      • 300093496
      • 4525399
      2
      21.98 EUR
    • Nintendo Just Dance 2016
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140849164.jpg
      Nintendo Nintendo Just Dance 2016 Just Dance 2016 Just Dance 2016 De bekende franchise Just Dance is terug met Just Dance 2016. Speel nu ook op een geheel nieuwe manier! Je hebt geen extra accessoires meer nodig om van Just Dance te genieten op next-gen consoles1. (1)
      Nintendo Just Dance 2016
      • 03307215897874
      1
      deal
      18.94 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • FIFA 19 DEFAULT
        • fifa_19
      • Tom Clancy's: The Division 2 DEFAULT
        • the_division_2
      • Red Dead Redemption 2 DEFAULT
        • red_dead_redemption_2
      • Geschikt voor kinderen DEFAULT
        • 3_
        • 7_
    • Platform (game_platform):
      • Playstation 4 (playstation_4)
      • Xbox One (xbox_one)
      • Nintendo Switch (nintendo_switch)
      • PC (pc)
      • Nintendo 3DS (nintendo_3ds)
      • PlayStation VR (playstation_vr)
      • Mac/PC (mac_pc)
      • Nintendo Wii (nintendo_wii)
      • Nintendo Wii U (nintendo_wii_u)
      • PlayStation 3 (playstation_3)
      • PlayStation Vita (playstation_vita)
      • Xbox 360 (xbox_360)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • €40 - €50 (normal)
      • €50 of meer (high)
    • Populaire games (group):
      • Tom Clancy's: The Division 2 (the_division_2)
      • Sekiro: Shadows Die Twice (sekiro_shadows_die_twice)
      • Anthem (anthem)
      • Super Mario Odyssey (super_mario_odyssey)
      • FIFA 19 (fifa_19)
      • Metro Exodus (metro_exodus)
      • 1-2-Switch (1_2_switch)
      • A Plague Tale: Innocence (a_plague_tale_innocence)
      • Ace Combat 7: Skies Unknown (ace_combat_7_skies_unknown)
      • ARMS (arms)
      • Assassin's Creed: Odyssey (assassin_s_creed_odyssey)
      • Assassin's Creed: Syndicate (assassin_s_creed_syndicate)
      • Assassin's Creed: The Ezio Collection (assassin_s_creed_the_ezio_collection)
      • Batman: The Telltale Series (batman_the_telltale_series)
      • Battlefield 1 (battlefield_1)
      • Battlefield 5 (battlefield_5)
      • Battlefield Hardline (battlefield_hardline)
      • Call of Duty: Black Ops III (call_of_duty_black_ops_iii)
      • Call of Duty Black Ops IIII (call_of_duty_black_ops_iiii)
      • Call of Duty: Infinite Warfare (call_of_duty_infinite_warfare)
      • Captain Toad: Tresure Tracker (captain_toad_tresure_tracker)
      • City: Undercover (city_undercover)
      • Crackdown 3 (crackdown_3)
      • Crash Bandicoot - N. Sane Trilogy (crash_bandicoot_n_sane_trilogy)
      • Crash Team Racing Nitro-Fueled (crash_team_racing_nitro_fueled)
      • Dark Souls: Remastered (dark_souls_remastered)
      • Darksiders 3 (darksiders_3)
      • Days Gone (days_gone)
      • Dead or Alive 6 (dead_or_alive_6)
      • Detroit: Become Human (detroit_become_human)
      • Devil May Cry 5 (devil_may_cry_5)
      • Dimensions aloituspakkaus (dimensions_aloituspakkaus)
      • Dimensions Starter Pack (dimensions_starter_pack)
      • Doom VFR (doom_vfr)
      • Everybody's Golf (everybody_s_golf)
      • F1 2019 (f1_2019)
      • Fallout 4 (fallout_4)
      • Fallout 76 (fallout_76)
      • Far Cry 5 (far_cry_5)
      • Far Cry New Dawn (far_cry_new_dawn)
      • Farming Simulator 17 (farming_simulator_17)
      • Farming Simulator 19 (farming_simulator_19)
      • FIFA 15 (fifa_15)
      • FIFA 17 (fifa_17)
      • FIFA 18 (fifa_18)
      • Fire Emblem Warriors (fire_emblem_warriors)
      • Forza Horizon 4 (forza_horizon_4)
      • Forza Motorsport 6 (forza_motorsport_6)
      • Forza Motorsport 7 (forza_motorsport_7)
      • Gran Turismo Sport (gran_turismo_sport)
      • GTA V (gta_v)
      • Harry Potter: 1-7 Collection (harry_potter_1_7_collection)
      • Hyrule Warriors: Legends (hyrule_warriors_legends)
      • Jump Force (jump_force)
      • Just Cause 3 (just_cause_3)
      • Just Cause 4 (just_cause_4)
      • Just Dance 2018 (just_dance_2018)
      • Just Dance 2019 (just_dance_2019)
      • Kingdom Hearts 3 (kingdom_hearts_3)
      • Kirby (kirby)
      • Kirby Star Allies (kirby_star_allies)
      • Lego Jurassic World (lego_jurassic_world)
      • Lego: Marvel Avengers (lego_marvel_avengers)
      • Lego: The Incredibles (lego_the_incredibles)
      • Lego Worlds (lego_worlds)
      • Mario Kart (mario_kart)
      • Mario Kart 8 (mario_kart_8)
      • Mario Kart 8 Deluxe (mario_kart_8_deluxe)
      • Mario Party (mario_party)
      • Mario Party: Top 100 (mario_party_top_100)
      • Marvel's Spider-Man (marvel_s_spider_man)
      • Marvel Super Heroes (marvel_super_heroes)
      • Marvel Super Heroes 2 (marvel_super_heroes_2)
      • Metal Gear Survive (metal_gear_survive)
      • Minecraft (minecraft)
      • Mortal Kombat 11 (mortal_kombat_11)
      • NBA 2K18 (nba_2k18)
      • NBA 2K19 (nba_2k19)
      • Need For Speed Payback (need_for_speed_payback)
      • New Super Mario Bros. 2 (new_super_mario_bros_2)
      • New Super Mario Bros.U (new_super_mario_bros_u)
      • Nintendo Labo (nintendo_labo)
      • Overwatch (overwatch)
      • Pillars of Eternity II: Deadfire (pillars_of_eternity_ii_deadfire)
      • Pokemon Alpha Sapphire (pokemon_alpha_sapphire)
      • Pokémon: Let's Go Eevee (poke_mon_let_s_go_eevee)
      • Pokémon: Let's Go Pikachu (poke_mon_let_s_go_pikachu)
      • Pokémon Moon (poke_mon_moon)
      • Pokémon Ultra Sun (poke_mon_ultra_sun)
      • Pro Evolution Soccer 2019 (pro_evolution_soccer_2019)
      • Rage 2 (rage_2)
      • Red Dead Redemption 2 (red_dead_redemption_2)
      • Resident Evil 7 (resident_evil_7)
      • Rocket League (rocket_league)
      • Scribblenauts Showdown (scribblenauts_showdown)
      • Shadow of the Tomb Raider (shadow_of_the_tomb_raider)
      • South Park - The Fractured but Whole (south_park_the_fractured_but_whole)
      • Splatoon 2 (splatoon_2)
      • Spyro Reignited Trilogy (spyro_reignited_trilogy)
      • Star Wars: Battlefront II (star_wars_battlefront_ii)
      • Star Wars: The Force Awakens (star_wars_the_force_awakens)
      • Super Mario Maker (super_mario_maker)
      • Super Mario Maker 2 (super_mario_maker_2)
      • Super Mario Party (super_mario_party)
      • Superhot VR (superhot_vr)
      • Team Sonic Racing (team_sonic_racing)
      • Tetris Effect (tetris_effect)
      • The Crew 2 (the_crew_2)
      • The Sims 4 (the_sims_4)
      • The Sinking City (the_sinking_city)
      • The Witcher 3 (the_witcher_3)
      • Titan Quest (titan_quest)
      • Titanfall 2 (titanfall_2)
      • Tom Clancy's Rainbow Six Siege (tom_clancy_s_rainbow_six_siege)
      • Tom Clancy's The Division (tom_clancy_s_the_division)
      • Total War: Three Kingdoms (total_war_three_kingdoms)
      • Trials Rising (trials_rising)
      • Uncharted: The Lost Legacy (uncharted_the_lost_legacy)
      • V-Rally 4 (v_rally_4)
      • Warhammer 40 000: Inquisitor Martyr (warhammer_40_000_inquisitor_martyr)
      • Watch Dogs (watch_dogs)
      • Wolfenstein 2: The New Colossus (wolfenstein_2_the_new_colossus)
      • WRC 7 (wrc_7)
    • Genre (game_genre):
      • Actie (actie)
      • Actie / Avontuur (actie_avontuur)
      • Arcade (arcade)
      • Avontuur (avontuur)
      • Dans (dans)
      • Educatief (educatief)
      • Familie (familie)
      • Fantasie (fantasie)
      • Feest (feest)
      • FPS (fps)
      • Horror (horror)
      • Kaartspel (kaartspel)
      • Kinderen (kinderen)
      • MMO (mmo)
      • MMOFPS (mmofps)
      • MMORPG (mmorpg)
      • Muziek (muziek)
      • Platform (platform)
      • Puzzel (puzzel)
      • Racen (racen)
      • RPG (rpg)
      • Shooters (shooters)
      • Simulatie (simulatie)
      • Sport (sport)
      • Strategie (strategie)
      • Survival (survival)
      • TPS (tps)
      • Vechten (vechten)
    • Leeftijd (PEGI-classificatie) (pegi_classificatie):
      • 3+ (3_)
      • 7+ (7_)
      • 10+ (10_)
      • 12+ (12_)
      • 15+ (15_)
      • 16+ (16_)
      • 18+ (18_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl