Sorteer op:
meer dan een jaar
Review geschreven door Sytske op 12 september 2010
Onderwerpen:
- 8gebruiksgemak
- 9duurzaamheid
- 6mogelijkheden
Score:
10Ik heb deze mobiel nu bijna 3 jaar. Toen ik heb kocht was het echt een moderne telefoon. Nu niet echt meer. De camera is slecht en je hebt maar heel weinig geheugen, maar verder is het een hele degeljke telefoon. Je kunt hem 100 keer laten valen en je ziet en merkt er niks van!
Zou je dit product aanraden bij vrienden of familie? JaWas deze informatie nuttig?
meer dan een jaar
Review geschreven door anonieme bezoeker op 11 maart 2010
Onderwerpen:
- 9gebruiksgemak
- 10duurzaamheid
- 7mogelijkheden
Score:
10Ik heb deze telefoon nu bijna 3 jaar. Onlangs heeft mijn nieuwe Samsung Corby de geest gegeven, en omdat mijn vorige mobiel, de Samsung U600, het ook niet meer doet, heb ik mijn E250 weer in gebruik genomen. Het is een heel handig, eenvoudig toestelletje. Zeer stabiel, al tig keer laten vallen. Krijgt krassen maar daar heb ik verder geen last van. Gewoon een perfecte telefoon voor iemand die zijn mobiele telefoon continu gebruikt!
Zou je dit product aanraden bij vrienden of familie? JaWas deze informatie nuttig?
enkele dagen
Review geschreven door Vera op 1 januari 2010
Onderwerpen:
- 7gebruiksgemak
- 5duurzaamheid
- 6mogelijkheden
Score:
10Het is een simpele telefoon. Makkelijk in gebruik. Jammergenoeg niet zoveel geheugen, je moet er echt een geheugenkaart bij kopen anders kan je er niet zoveel mee. Ik vind het de prijs zeker niet waard, en raad hem niet aan.
Zou je dit product aanraden bij vrienden of familie? NeeWas deze informatie nuttig?
meer dan een jaar
Review geschreven door anonieme bezoeker op 19 maart 2009
Onderwerpen:
- 8gebruiksgemak
- 6duurzaamheid
- 5mogelijkheden
Score:
10Slecht, Gastjuhs koop deze niet. Net 5 dagen toen de garantie eraf was ging ie kapot. Het onderdisplay ( of zoo iets ) was gebroken Resultaat: Je kon niks meer zien. En de lichtjes van de toetsen gaan ook kapot
Zou je dit product aanraden bij vrienden of familie? NeeWas deze informatie nuttig?
meer dan een jaar
Review geschreven door anonieme bezoeker op 4 maart 2009
Onderwerpen:
- 8gebruiksgemak
- 4duurzaamheid
- 7mogelijkheden
Score:
10Niet echt kwalitiatief een goede telefoon. Heb hem nu al bijna 2 jaar en ik was er in het begin ook erg blij mee. Helaas heeft dit toestel een aantal minpinten die al vrij snel naar voren komen. Hij schuift niet makkelijk en de batterij is echt slecht. Al na 4 maanden gebruik moest ik om de 2 a 3 dagen opladen nu kan ik alleen bellen als ik hem aan de lader heb liggen.. heel snel komen er krassen op en de camera is erg slecht. Ook "rammelt" hij. nog even en ik heb een nieuwe telefoon en dan nooit meer een samsung telefoon!
Zou je dit product aanraden bij vrienden of familie? Nee

