Sorteer op:
meer dan een jaar
“Fantastisch uitgebreid toestel!”
Onderwerpen:
- 7gebruiksgemak
- 7duurzaamheid
- 7mogelijkheden
Score:
10Camera is niet duidelijk en wat ik enorm is is de uitgebreide handleiding van de telefoon m.b.t. WAP en versturen van mms en dergelijke Al met al voor een no-nonsense toestel een topper!
Zou je dit product aanraden bij vrienden of familie? JaWas deze informatie nuttig?
meer dan een jaar
“Slechtste gebruiksaanwijzing ooit”
Onderwerpen:
- 6gebruiksgemak
- 7duurzaamheid
- 7geluidskwaliteit
Score:
10Voor dit toestel had ik een simpele Nokia 1650. Hoewel de Samsung SGH-M150 sneller is en meer mogelijkheden heeft, is hij niet makkelijker te bedienen. Er ontbreekt hier en daar wat logica en voor het verzenden van een sms moet je veel meer (soms onnodige) stappen doorlopen (keuzes maken). Voorbeeldje: wil je een sms gaan versturen en je weet het nummer niet uit je hoofd, dan ga je naar de telefoonlijst, alwaar je naar een persoon kunt zoeken of bladeren. Als je de persoon in de lijst ziet, kan je daar heen 'bladeren' met de richtingtoets. Als je er bent, wordt de persoon weergegeven in een gekleurd vlak. Doorgaans betekent dit dat je die persoon hebt geselecteerd. Niet bij Samsung. Je moet hem alsnog selecteren door op de 'middenknop' (waarmee je ook naar links/rechts, boven/onder kunt bewegen) te drukken. Daarna ga je naar 'opties' waarbij je in een keuzemenu NOG EENS moet kiezen om die persoon te selecteren. Daarna kun je pas je sms verzenden. Zucht! Dit is echter niet het ergste: de handleiding bestaat uit twee pagina's in minilettertjes. De eerste pagina staat vol gezwets over veiligheid (wat wettelijk waarschijnlijk verplicht is) en de andere pagina bevat dan snel opgesomd wat zoal de symbolen op je scherm betekenen, hoe je belt, een sms verstuurt, foto's en video's maakt en naar muziek luistert. Dit alles zo beknopt dat eigenlijk iedereen die info al kent. Veel details die juist belangrijk zijn voor deze telefoon worden achterwege gelaten. Bluetooth en WAP? Kan ook met deze gsm, maar daar wordt met geen woord over gerept. Deze handleiding is overal op internet te vinden, maar tot nu toe heb ik geen uitgebreidere versie gevonden en ook geen filmpjes met meer uitleg oid. Fora staan dan ook vol vragen van gebruikers die de weg kwijt zijn. Erg slechte service van Samsung. Nog een laatste minpuntje: de genoemde 'middenknop' wordt vaak gebruikt om dingen te selecteren e.d., maar als je hem uit gewoonte op het verkeerde moment indrukt, opent hij een internetverbinding. Wie bedenkt er nou dat je daarvoor die knop moet gebruiken? Misschien is dat bij alle telefoons zo (behalve bij Nokia), maar ik vind het super onlogisch en onhandig.
Zou je dit product aanraden bij vrienden of familie? NeeWas deze informatie nuttig?
meer dan een jaar
enkele maanden
Review geschreven door D. op 14 maart 2010
Onderwerpen:
- 4gebruiksgemak
- 7duurzaamheid
- 2mogelijkheden
Score:
10Ik vind het eigenlijk niet zo'n goede telefoon. Ik ben nu op zoek naar een nieuw mobieltje, omdat dit toestel eigenlijk best 'saai' is. Ik ga de LG cookie kopen, volgens mij is die wel beter dan deze!
Zou je dit product aanraden bij vrienden of familie? Nee

