Hulp nodig? Bel 030-214 5004 of Whatsapp naar 06-15 19 74 74
× Categorieën
Zoek naar producten {}

Speciaal 7-zones-koudschuimmatras, Malie matrassen

  • Heb je merkvoorkeur? (brand):
    • Allergosystem (allergosystem)
    • Allerguard (allerguard)
    • Badenia (badenia)
    • Beco (beco)
    • Breckle (breckle)
    • Brouwers Bedding (brouwers_bedding)
    • Brouwwers Bedding (brouwwers_bedding)
    • Dunlopillo (dunlopillo)
    • Ecorepublic (ecorepublic)
    • F.A.N. (f_a_n_)
    • Irisette (irisette)
    • M Line (m_line)
    • Malie (malie)
    • Matraflex (matraflex)
    • Matras Factory (matras_factory)
    • Medi-Vitaal (medi_vitaal)
    • Mitecare (mitecare)
    • My Home (my_home)
    • Posture Pal (posture_pal)
    • Schlaraffia (schlaraffia)
    • Soft Dorm (soft_dorm)
    • Totalfit (totalfit)
    • Van Landschoot (van_landschoot)
    • Woonexpress (woonexpress)
    • Zöllner (zo_llner)
  • Wat is je budget? (price):
    • < 210 € (price_210)
    • 210 € - 300 € (price_210_300)
    • 300 € - 530 € (price_300_530)
    • > 530 € (price_530)
{"occurrences":[{"@type":"BannerChoiceOccurrence","slotName":"results-top","items":[{"occurrence":{"@type":"ReOccurringBannerOccurrence","slotName":"halfpage","positions":[5]},"percentage":5},{"occurrence":{"@type":"SimpleBannerOccurrence","slotName":"billboard"},"percentage":70},{"occurrence":{"@type":"ReOccurringBannerOccurrence","slotName":"rectangle","positions":[5]},"percentage":25}]},{"@type":"ReOccurringBannerOccurrence","slotName":"results-rest-rectangle","positions":[13,25,45,65,85]},{"@type":"SimpleBannerOccurrence","slotName":"leaderboard"},{"@type":"SimpleBannerOccurrence","slotName":"out-of-page"},{"@type":"SimpleBannerOccurrence","slotName":"wallpaper"}],"variables":{"page_type":"product_search","category_id":"{{categoryId}}","search_word":"{{searchTerm}}","brand":"{{brand}}","budget":"{{budget}}"},"units":["furniture","mattresses","mattress"]}
0 ( 0 - 0 )
  • price:
    • price_210 - 0
    • price_210_300 - 0
    • price_300_530 - 0
    • price_530 - 0
  • brand:
Overige matrassen - 0.0 (0)
  • Tel. 030-214 5004
  • WhatsApp 06-15 19 74 74
  • blijmakers@vergelijk.nl