Hulp nodig? Bel 030-214 5004 of Whatsapp naar 06-15 19 74 74
× Categorieën MENU
Zoek naar producten {}
  • Heb je merkvoorkeur? (brand):
    • Logitech (logitech)
    • Nintendo (nintendo)
    • Activision (activision)
    • Under Control (under_control)
    • Gioteck (gioteck)
    • Big Ben (big_ben)
    • 4Gamers (4gamers)
    • Activision Blizzard (activision_blizzard)
    • AirTurn (airturn)
    • Als (als)
    • Atomic (atomic)
    • BD&A Bensussen Deutsch & Associates (bd_a_bensussen_deutsch_associates)
    • Besturing (besturing)
    • BG Games (bg_games)
    • BigBen Interactive (bigben_interactive)
    • Blaze (blaze)
    • Blizzard Ent (blizzard_ent)
    • Brok`In (brok_in)
    • Calibur11 (calibur11)
    • Capcom (capcom)
    • CH-Products (ch_products)
    • Contact Sales (contact_sales)
    • Controllers (controllers)
    • Crown (crown)
    • Cyborg (cyborg)
    • Datel (datel)
    • Db-Line (db_line)
    • Digital Innovations (digital_innovations)
    • Disney (disney)
    • Dragon (dragon)
    • GameOn (gameon)
    • Gameron (gameron)
    • Games (games)
    • Gbooster (gbooster)
    • Gembird (gembird)
    • Genius (genius)
    • Guillemot (guillemot)
    • Hama (hama)
    • Hip Gear (hip_gear)
    • Hori (hori)
    • HP (hp)
    • Imp (imp)
    • Intec (intec)
    • ION Audio (ion_audio)
    • Joytech (joytech)
    • KOCH Media (koch_media)
    • Koenig (koenig)
    • Koenig Gaming (koenig_gaming)
    • Konig (konig)
    • KOO (koo)
    • Logic3 (logic3)
    • Logic 3 (logic_3)
    • Mad Catz (mad_catz)
    • Madrics (madrics)
    • Media-Tech (media_tech)
    • Microsoft (microsoft)
    • NCsoft (ncsoft)
    • Nitho (nitho)
    • Nordic Games (nordic_games)
    • Nyko (nyko)
    • ORB (orb)
    • OUYA (ouya)
    • Parrot (parrot)
    • PDP (pdp)
    • Pega (pega)
    • Playfect (playfect)
    • Playseat (playseat)
    • Power A (power_a)
    • Qware (qware)
    • Raptor Gaming (raptor_gaming)
    • Razer (razer)
    • Saitek (saitek)
    • Scythe (scythe)
    • SEGA (sega)
    • Smoby (smoby)
    • snakebyte (snakebyte)
    • Snap (snap)
    • Sony (sony)
    • SPEED-LINK (speed_link)
    • Speedlink (speedlink)
    • Splitfish (splitfish)
    • Subsonic (subsonic)
    • Targus (targus)
    • Thrust Master (thrust_master)
    • Thrustmaster (thrustmaster)
    • Trust (trust)
    • Twodots (twodots)
    • Ubi Soft (ubi_soft)
    • Veho (veho)
    • Venom (venom)
    • Vtech (vtech)
    • WTT (wtt)
  • Wat is je budget? (price):
    • < 20 € (price_20)
    • 20 € - 25 € (price_20_25)
    • 25 € - 45 € (price_25_45)
    • ≥ 45 € (price_45)
  • Voor welke console zoek je een gamepad? (platform):
    • PlayStation 3 (playstation_3)
  • Wat voor apparaat zoek je? (soort_apparaat):
    • Drukpen (drukpen)
    • Gamepad (gamepad)
    • geweer (geweer)
    • gitaar (gitaar)
    • Joystick (joystick)
    • Pedals (pedals)
    • Speciaal (speciaal)
    • Sport (sport)
    • Stuur (stuur)
    • Vluchtsimulator (vluchtsimulator)
    • Wiel + Pedalen (wiel_pedalen)
  • Wil je het bedraad of draadloos? (verbindingstechnologie):
    • Bedraad (bedraad)
    • Bedraad/Draadloos (bedraad_draadloos)
    • Draadloos (draadloos)
  • Met hoeveel knopjes? (aantal_knoppen):
    • < 8 (aantal_knoppen_8)
    • 8 - 12 (aantal_knoppen_8_12)
    • 12 - 14 (aantal_knoppen_12_14)
    • ≥ 14 (aantal_knoppen_14)
  • Welke varianten wil je? (group):
    • Logitech G13 Advanced Gameboard (logitech_g13_advanced_gameboard)
    • Microsoft Xbox 360 Wireless Controller (microsoft_xbox_360_wireless_controller)
    • Nintendo Wii Classic Controller Pro (nintendo_wii_classic_controller_pro)
    • Nintendo WII FIT PLUS + Balance Board (nintendo_wii_fit_plus_balance_board)
    • Nintendo WII Remote PLUS (nintendo_wii_remote_plus)
    • Nintendo WII Wheel (nintendo_wii_wheel)
4 ( 0 - 4 )
  • Power A Skylanders SWAP Force Translucent MINI SHOW & GO CASE
    • http://static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/5/9/8/0/power-a-skylanders-swap-force-translucent-mini-show-go-case-22185980.jpg
    Power A Skylanders SWAP Force Translucent MINI SHOW & GO CASE (11)
    joystick > power_a > skylanders_swap_force_translucent_mini_show_go_case
    Bol.com Bol.com
    8.4 (624, 624)
    • http://static2.vergelijk.nl/s/1.56.1//images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
    20.99, 24 uur (offer_sdt_24_hrs)
    Bol.com Bol.com
    8.4 (624, 624)
    • http://static2.vergelijk.nl/s/1.56.1//images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
    20.99, 24 uur (offer_sdt_24_hrs)
    1
  • Power A Skylander SWAP Force Stacking CASE
    • http://static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/2/8/6/7/power-a-skylander-swap-force-stacking-case-21822867.jpg
    • http://static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/3/5/9/8/power-a-skylander-swap-force-stacking-case-21823598.jpg
    Power A Skylander SWAP Force Stacking CASE (1)
    joystick > power_a > skylander_swap_force_stacking_case
    Bol.com Bol.com
    8.4 (624, 624)
    • http://static2.vergelijk.nl/s/1.56.1//images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
    25.99, 5 dagen (offer_sdt_5_days)
    Bol.com Bol.com
    8.4 (624, 624)
    • http://static2.vergelijk.nl/s/1.56.1//images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
    25.99, 5 dagen (offer_sdt_5_days)
    1
  • Power A Skylander SWAP Force MINI Carrier CASE
    • http://static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/7/4/5/7/power-a-skylander-swap-force-mini-carrier-case-21817457.jpg
    • http://static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/8/1/7/0/power-a-skylander-swap-force-mini-carrier-case-21818170.jpg
    Power A Skylander SWAP Force MINI Carrier CASE (1)
    joystick > power_a > skylander_swap_force_mini_carrier_case
    Dvdoutlet.nl Dvdoutlet.nl
    6.6 (13, 13)
    30.98, 1 week (offer_sdt_1_week)
    Dvdoutlet.nl Dvdoutlet.nl
    6.6 (13, 13)
    30.98, 1 week (offer_sdt_1_week)
    1
  • Power A Skylanders Light UP Battle Arena
    • http://static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/3/3/5/4/power-a-skylanders-light-up-battle-arena-19633354.jpg
    • http://static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/2/7/5/6/power-a-skylanders-light-up-battle-arena-19802756.jpg
    • http://static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/4/8/1/8/power-a-skylanders-light-up-battle-arena-22364818.jpg
    • http://static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/2/2/9/7/power-a-skylanders-light-up-battle-arena-19632297.jpg
    Power A Skylanders Light UP Battle Arena (1)
    joystick > power_a > skylanders_light_up_battle_arena
    Dvdoutlet.nl Dvdoutlet.nl
    6.6 (13, 13)
    33.98, 1 week (offer_sdt_1_week)
    Dvdoutlet.nl Dvdoutlet.nl
    6.6 (13, 13)
    33.98, 1 week (offer_sdt_1_week)
    3
  • aantal_knoppen:
    • aantal_knoppen_8 - 0
      • aantal_knoppen_8_12 - 0
        • aantal_knoppen_12_14 - 0
          • aantal_knoppen_14 - 0
          • price:
            • price_20 - 0
              • price_20_25 - 1
                • price_25_45 - 3
                  • price_45 - 0
                  • verbindingstechnologie:
                    • bedraad - 0
                    • brand:
                      • activision - 78
                        • activision_blizzard - 5
                          • power_a - 4
                            • bd_a_bensussen_deutsch_associates - 1
                              • bg_games - 1
                                • orb - 1
                                • platform:
                                • soort_apparaat:
                                  • gamepad - 0
                                  • group:
                                  • Tel. 030-214 5004
                                  • WhatsApp 06-15 19 74 74
                                  • blijmakers@vergelijk.nl