Hulp nodig? Bel 030-214 5004 of Whatsapp naar 06-15 19 74 74
× Categorieën
Zoek naar producten {}

lc1000bk ink cartridges

  • Heb je merkvoorkeur? (brand):
    • 5Star (5star)
    • Actebis (actebis)
    • Agfa (agfa)
    • Agfaphoto (agfaphoto)
    • Amazon (amazon)
    • Armor (armor)
    • Arp Datacon (arp_datacon)
    • Bixolon (bixolon)
    • Brother (brother)
    • Canon (canon)
    • Corporate Express (corporate_express)
    • D-Link (d_link)
    • Dell (dell)
    • Dymo (dymo)
    • Ednet (ednet)
    • Elypse (elypse)
    • Emstar (emstar)
    • Epson (epson)
    • Everythink (everythink)
    • Fellowes (fellowes)
    • Five Stars (five_stars)
    • G&G (g_g)
    • Geha (geha)
    • HP (hp)
    • Hyperburo (hyperburo)
    • I-AICON (i_aicon)
    • IBM (ibm)
    • Iiyama (iiyama)
    • Imax (imax)
    • Impega (impega)
    • INK RENEW (ink_renew)
    • Inkrite (inkrite)
    • Innovera (innovera)
    • Internity (internity)
    • ISY (isy)
    • Jet Tec (jet_tec)
    • Jmbruneau (jmbruneau)
    • KMP (kmp)
    • Kodak (kodak)
    • Konica Minolta (konica_minolta)
    • Konig (konig)
    • Kores (kores)
    • Kyocera (kyocera)
    • LDLC (ldlc)
    • Lexmark (lexmark)
    • Mbp (mbp)
    • MediaRange (mediarange)
    • Motif (motif)
    • Ninestar (ninestar)
    • Oce (oce)
    • Office Depot (office_depot)
    • OKI (oki)
    • Olivetti (olivetti)
    • Panasonic (panasonic)
    • Peach (peach)
    • Pelikan (pelikan)
    • Philips (philips)
    • Polypore Europe (polypore_europe)
    • PRIMERA (primera)
    • Prink (prink)
    • PRINT IT (print_it)
    • Pro Print (pro_print)
    • Proprint (proprint)
    • Quantore (quantore)
    • Quill (quill)
    • R&B (r_b)
    • Rapid (rapid)
    • Refill Ink (refill_ink)
    • Ricoh (ricoh)
    • Riso (riso)
    • Rollei (rollei)
    • Rotring (rotring)
    • Sagem (sagem)
    • Samsung (samsung)
    • Secondlife (secondlife)
    • Sharp (sharp)
    • Sigma (sigma)
    • Soundtracks (soundtracks)
    • Staples (staples)
    • Star (star)
    • TallyGenicom (tallygenicom)
    • Tektronix (tektronix)
    • Toshiba (toshiba)
    • UR Inkjet (ur_inkjet)
    • Vivanco (vivanco)
    • Wecare (wecare)
    • Xerox (xerox)
    • Yanec (yanec)
  • Platform (platform):
    • PC (pc)
  • Printer merk (printer_merk):
    • Brother (brother)
    • Canon (canon)
    • Epson (epson)
    • HP (hp)
    • Lexmark (lexmark)
  • Printer model (printer_model):
    • DCP-135C (dcp_135c)
    • DCP-150C (dcp_150c)
    • DCP-6690CW (A3) (dcp_6690cw_a3_)
    • Designjet 111 (designjet_111)
    • Designjet 510 (designjet_510)
    • Designjet 510ps (designjet_510ps)
    • Designjet T120 (designjet_t120)
    • Designjet T520 (designjet_t520)
    • Expression Premium XP-510 (expression_premium_xp_510)
    • Expression Premium XP-600 (expression_premium_xp_600)
    • Expression Premium XP-605 (expression_premium_xp_605)
    • Expression Premium XP-610 (expression_premium_xp_610)
    • Expression Premium XP-615 (expression_premium_xp_615)
    • Expression Premium XP-700 (expression_premium_xp_700)
    • Expression Premium XP-710 (expression_premium_xp_710)
    • Expression Premium XP-800 (expression_premium_xp_800)
    • Expression Premium XP-810 (expression_premium_xp_810)
    • MFC-235C (mfc_235c)
    • MFC-260C (mfc_260c)
    • MFC-580 (mfc_580)
    • MFC-5890CN (mfc_5890cn)
    • MFC-5895CW (mfc_5895cw)
    • MFC-590 (mfc_590)
    • MFC-6490CW (mfc_6490cw)
    • MFC-6890CDW (A3) (mfc_6890cdw_a3_)
    • MFC-890 (mfc_890)
    • OfficeEdge Pro4000 (officeedge_pro4000)
    • OfficeEdge Pro5500 (officeedge_pro5500)
    • OfficeEdge Pro5500t (officeedge_pro5500t)
    • PIXMA iP3000 (pixma_ip3000)
    • PIXMA iP4000 (pixma_ip4000)
    • PIXMA iP4000R (pixma_ip4000r)
    • PIXMA iP4850 (pixma_ip4850)
    • PIXMA iP4950 (pixma_ip4950)
    • PIXMA iP5000 (pixma_ip5000)
    • PIXMA iX6550 (pixma_ix6550)
    • PIXMA MG5150 (pixma_mg5150)
    • PIXMA MG5250 (pixma_mg5250)
    • PIXMA MG5350 (pixma_mg5350)
    • PIXMA MG6150 (pixma_mg6150)
    • PIXMA MG6250 (pixma_mg6250)
    • PIXMA MG8150 (pixma_mg8150)
    • PIXMA MG8250 (pixma_mg8250)
    • PIXMA MX715 (pixma_mx715)
    • PIXMA MX885 (pixma_mx885)
    • PIXMA MX895 (pixma_mx895)
    • Stylus Photo P50 (stylus_photo_p50)
    • Stylus Photo PX660 (stylus_photo_px660)
    • Stylus Photo PX700W (stylus_photo_px700w)
    • Stylus Photo PX720WD (stylus_photo_px720wd)
    • Stylus Photo PX730WD (stylus_photo_px730wd)
    • Stylus Photo PX820FWD (stylus_photo_px820fwd)
    • Stylus Photo PX830FWD (stylus_photo_px830fwd)
    • Stylus Photo R265 (stylus_photo_r265)
    • Stylus Photo R285 (stylus_photo_r285)
    • Stylus Photo R360 (stylus_photo_r360)
    • Stylus Photo RX560 (stylus_photo_rx560)
    • Stylus Photo RX585 (stylus_photo_rx585)
    • Stylus Photo RX685 (stylus_photo_rx685)
  • Merk compabiliteit (merk_compabiliteit):
    • Apple (apple)
  • Printtechnologie (printtechnologie):
    • Direct thermisch (direct_thermisch)
    • Inkjet (inkjet)
    • Stippenmatrix (stippenmatrix)
    • Thermo transfer (thermo_transfer)
  • Verbindingstechnologie (verbindingstechnologie):
    • Draadloos (draadloos)
  • Docking compatibiliteit (docking_compatibiliteit):
    • Nee (nee)
  • Kleur (kleur):
    • Blauw (blauw)
    • Bruin (bruin)
    • Chroom (chroom)
    • Grijs (grijs)
    • Roze (roze)
    • Transparant (transparant)
    • Wit (wit)
    • Zwart (zwart)
  • Kleurenscans (kleurenscans):
    • Ja (ja)
  • Afmetingen B x D x H (afmetingen_b_x_d_x_h):
    • 122.5 x 74.3 x 186.5 mm (122_5_x_74_3_x_186_5_mm)
    • 60 x 180 x 62 mm (60_x_180_x_62_mm)
  • Printkleuren (printkleuren):
    • 3 (3)
    • 4 (4)
    • Black (black)
    • Blauw (blauw)
    • Blauw Pigment (blauw_pigment)
    • Chromatic Red (chromatic_red)
    • Chromatisch rood (chromatisch_rood)
    • CMY (cmy)
    • Cyaan (cyaan)
    • Cyaan Pigment (cyaan_pigment)
    • Cyan (cyan)
    • Donkergrijs (donkergrijs)
    • Drie-kleuren (drie_kleuren)
    • Foto (foto)
    • Fotozwart (fotozwart)
    • Geel (geel)
    • Geel Pigment (geel_pigment)
    • Gloss enhancer (gloss_enhancer)
    • Grijs (grijs)
    • Grijs Pigment (grijs_pigment)
    • Groen (groen)
    • Groen Pigment (groen_pigment)
    • Licht-cyaan (licht_cyaan)
    • licht en donker (licht_en_donker)
    • Licht Grijs (licht_grijs)
    • Licht-magenta (licht_magenta)
    • Lichtgrijs (lichtgrijs)
    • Lichtmagenta (lichtmagenta)
    • Lichtyaan (lichtyaan)
    • Light Black (light_black)
    • Light gray (light_gray)
    • Light Light Black (light_light_black)
    • Magenta (magenta)
    • Magenta Pigment (magenta_pigment)
    • Mat Zwart (mat_zwart)
    • Matzwart (matzwart)
    • Matzwart Pigment (matzwart_pigment)
    • Oranje (oranje)
    • Photo Black (photo_black)
    • Photo cyan (photo_cyan)
    • Photo grey (photo_grey)
    • Photo magenta (photo_magenta)
    • plus zwart (plus_zwart)
    • Rood (rood)
    • Rood Pigment (rood_pigment)
    • Twee grijstinten (twee_grijstinten)
    • Vivid Light Magenta (vivid_light_magenta)
    • Vivid Magenta (vivid_magenta)
    • Wit (wit)
    • Yellow (yellow)
    • Zwart (zwart)
    • Zwart Pigment (zwart_pigment)
  • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
    • Optisch (optisch)
  • Soort tuner (soort_tuner):
    • Analoog (analoog)
  • Kleur kabel (kleur_kabel):
    • Wit (wit)
  • Resolutie (resolutie):
    • 1280 x 1024 pixels (1280_x_1024_pixels)
  • Compatibiliteit (compatibiliteit):
    • iPad Air (ipad_air)
    • Sony Alpha 33/55 (sony_alpha_33_55)
  • Energy Star-certificaat (energy_star_certificaat):
    • Ja (ja)
  • Formaat (formaat):
    • A4 (a4)
  • Stroomvoorziening via usb (stroomvoorziening_via_usb):
    • Nee (nee)
  • Hardeschijfomvang (hardeschijfomvang):
    • 3.5 inch (3_5_inch)
  • Kleur product (kleur_product):
    • Ja (ja)
  • Faxen (faxen):
    • Mono (mono)
    • Nee (nee)
  • print (print):
    • Kleur (kleur)
  • Scannen (scannen):
    • Kleur (kleur)
    • Mono (mono)
{"occurrences":[{"@type":"BannerChoiceOccurrence","slotName":"results-top","items":[{"occurrence":{"@type":"ReOccurringBannerOccurrence","slotName":"halfpage","positions":[5]},"percentage":5},{"occurrence":{"@type":"SimpleBannerOccurrence","slotName":"billboard"},"percentage":70},{"occurrence":{"@type":"ReOccurringBannerOccurrence","slotName":"rectangle","positions":[5]},"percentage":25}]},{"@type":"ReOccurringBannerOccurrence","slotName":"results-rest-rectangle","positions":[13,25,45,65,85]},{"@type":"SimpleBannerOccurrence","slotName":"leaderboard"},{"@type":"SimpleBannerOccurrence","slotName":"out-of-page"},{"@type":"SimpleBannerOccurrence","slotName":"wallpaper"}],"variables":{"page_type":"product_search","category_id":"{{categoryId}}","search_word":"{{searchTerm}}","brand":"{{brand}}","budget":"{{budget}}"},"units":["computer","printing_and_scanning","ink_cartridges"]}
61 ( 0 - 12 )
  • Brother B1000B Compatible Brother LC1000BK
    • http://static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/4/0/4/2/brother-b1000b-compatible-brother-lc1000bk-25204042.jpg
    Brother B1000B Compatible Brother LC1000BK (3)
    inktcartridge > brother > b1000b_compatible_brother_lc1000bk
    Go4inkt.nl
    3.75, 2 dagen (offer_sdt_2_days)
    1
  • Brother LC 1000 BK
    • http://static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/8/4/5/0/brother-lc-1000-bk-18968450.jpg
    Brother LC 1000 BK (3)
    inktcartridge > brother > lc_1000_bk
    Viking
    17.18, 24 uur (offer_sdt_24_hrs)
    1
  • Pelikan Ink cartridge black
    • http://static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/7/1/0/6/pelikan-ink-cartridge-black-5027106.jpg
    • http://static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/2/5/4/9/pelikan-ink-cartridge-black-28072549.jpg
    Pelikan Ink cartridge black (2)
    inktcartridge > pelikan > ink_cartridge_black
    TonerWinkel.nl
    13.77, 3 dagen (offer_sdt_3_days)
    2
  • Konig INK3-LC1000BK inktcartridge
    • http://static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/6/7/8/1/konig-ink3-lc1000bk-18956781.jpg
    • http://static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/5/6/4/3/konig-ink3-lc1000bk-23045643.jpg
    • http://static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/5/6/4/4/konig-ink3-lc1000bk-23045644.jpg
    • http://static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/5/6/4/5/konig-ink3-lc1000bk-23045645.jpg
    Konig INK3-LC1000BK inktcartridge (1)
    inktcartridge > konig > ink3_lc1000bk
    Snelwebshop.nl
    12.45, 2 dagen (offer_sdt_2_days)
    3
  • Brother Inktcartridge zwart
    • http://static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/9/1/2/3/brother-black-ink-cartridge-5029123.jpg
    • http://static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/2/3/0/1/brother-black-ink-cartridge-22962301.jpg
    • http://static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/8/6/5/6/brother-black-ink-cartridge-23008656.jpg
    Brother Inktcartridge zwart (1)
    inktcartridge > brother > black_ink_cartridge
    Totaalinkt.nl
    5.49, onbekend (offer_sdt_unknown)
    30
  • Brother LC123BK
    • http://static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/8/7/8/6/brother-lc-123bk-19858786.jpg
    • http://static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/4/1/6/8/brother-lc-123bk-24004168.jpg
    Brother LC123BK (13)
    inktcartridge > brother > lc_123bk
    Totaalinkt.nl
    9.75, onbekend (offer_sdt_unknown)
    29
  • Brother LC1100HY CMYB
    • http://static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/5/3/7/7/brother-lc1100hy-cmyb-17245377.jpg
    Brother LC1100HY CMYB (15)
    inktcartridge > brother > lc1100hy_cmyb
    Rombouts
    8.35, 24 uur (offer_sdt_24_hrs)
    2
  • Brother LC1000VALBP
    • http://static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/1/6/8/7/brother-lc1000valbp-10381687.jpg
    Brother LC1000VALBP (1)
    inktcartridge > brother > lc1000valbp
    Printerabc.nl
    45.17, onbekend (offer_sdt_unknown)
    1
  • Brother LC1000C MFC 240C/440CN/660CN 2 PACK
    • http://static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/6/2/7/6/brother-lc1000c-mfc-240c-440cn-660cn-2-pack-25206276.jpg
    Brother LC1000C MFC 240C/440CN/660CN 2 PACK (4)
    inktcartridge > brother > lc1000c_mfc_240c_440cn_660cn_2_pack
    Printerabc.nl
    13.42, onbekend (offer_sdt_unknown)
    1
  • Brother Kit: 2x Inktcartridge zwart
    • http://static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/9/1/3/6/brother-kit-2x-black-ink-cartridges-5029136.jpg
    • http://static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/3/2/0/0/brother-kit-2x-black-ink-cartridges-23023200.jpg
    Brother Kit: 2x Inktcartridge zwart (1)
    inktcartridge > brother > kit_2x_black_ink_cartridges
    Go4inkt.nl
    30.75, 2 dagen (offer_sdt_2_days)
    14
  • Brother Ink Cartridge Black
    • http://static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/9/7/4/4/brother-ink-cartridge-black-5029744.jpg
    Brother Ink Cartridge Black (1)
    inktcartridge > brother > ink_cartridge_black
    123inkt.nl
    15.20, 24 uur (offer_sdt_24_hrs)
    15
  • Pelikan LC1100m
    • http://static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/3/9/9/1/pelikan-lc1100m-19623991.jpg
    • http://static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/3/1/1/1/pelikan-lc1100m-28073111.jpg
    Pelikan LC1100m (5)
    inktcartridge > pelikan > lc1100m
    Bol.com
    12.48, 2 weken (offer_sdt_2_weeks)
    1
  • kleur_kabel:
  • bewegingsdetectietechnologie:
  • kleur_product:
  • printkleuren:
    • zwart - 14
    • magenta - 13
    • cyaan - 12
    • geel - 11
  • stroomvoorziening_via_usb:
  • kleurenscans:
  • faxen:
  • scannen:
  • resolutie:
  • printtechnologie:
  • platform:
  • hardeschijfomvang:
  • formaat:
  • verbindingstechnologie:
  • afmetingen_b_x_d_x_h:
  • printer_model:
    • dcp_6690cw_a3_ - 1
    • mfc_5890cn - 1
    • mfc_5895cw - 1
    • mfc_6490cw - 1
    • mfc_6890cdw_a3_ - 1
  • printer_merk:
    • brother - 1
  • docking_compatibiliteit:
  • merk_compabiliteit:
  • print:
  • kleur:
  • compatibiliteit:
  • brand:
    • brother - 33
    • konig - 6
    • office_depot - 6
    • staples - 5
    • kmp - 4
    • proprint - 4
    • pelikan - 2
    • i_aicon - 1
  • energy_star_certificaat:
  • soort_tuner:
Ink Cartridges - 0.0 (0)
2 6
  • Tel. 030-214 5004
  • WhatsApp 06-15 19 74 74
  • blijmakers@vergelijk.nl