Hulp nodig? Bel 030-214 5004 of Whatsapp naar 06-15 19 74 74
× Categorieën
Zoek naar producten {}

crosstrainer xelus X9-pro crosstrainers

  • Heb je merkvoorkeur? (brand):
    • Balance Fitness (balance_fitness)
    • Bh (bh)
    • Bh fitness (bh_fitness)
    • Body Sculpture (body_sculpture)
    • Bodytone (bodytone)
    • Bremshey (bremshey)
    • Care (care)
    • Christofeit Sport (christofeit_sport)
    • Christopeit (christopeit)
    • Dkn technology (dkn_technology)
    • Endurance (endurance)
    • Evo Cardio (evo_cardio)
    • FINNLO (finnlo)
    • Flow fitness (flow_fitness)
    • Focus fitness (focus_fitness)
    • Hammer (hammer)
    • Hammer Fitness (hammer_fitness)
    • Horizon fitness (horizon_fitness)
    • Joy sport (joy_sport)
    • Keiser (keiser)
    • Kettler (kettler)
    • Klarfit (klarfit)
    • Life fitness (life_fitness)
    • Nordictrack (nordictrack)
    • Octane Fitness (octane_fitness)
    • Omni (omni)
    • Poolbiking (poolbiking)
    • Powerpeak (powerpeak)
    • Precor (precor)
    • Proform (proform)
    • Rb Sports (rb_sports)
    • Reebok (reebok)
    • Rex Sport (rex_sport)
    • Schmidt (schmidt)
    • Spirit Fitness (spirit_fitness)
    • Sportplus (sportplus)
    • Striale (striale)
    • Trimm Maxx (trimm_maxx)
    • Tunturi (tunturi)
    • Vision fitness (vision_fitness)
  • Belastbaar tot (belastbaar_tot):
    • 120 kg (120_kg)
    • 130 kg (130_kg)
    • 135 kg (135_kg)
    • 140kg (140kg)
    • 147 kg (147_kg)
    • 150 kg (150_kg)
  • Gebruik (gebruik):
    • Professioneel (professioneel)
    • Semi-professioneel (semi_professioneel)
    • Thuis (thuis)
    • Thuis, Semi Professioneel (thuis_semi_professioneel)
  • Programma's (programma_s):
    • ja (ja)
    • nee (nee)
  • Wat is je budget? (price):
    • < 460 € (price_460)
    • 460 € - 800 € (price_460_800)
    • 800 € - 1400 € (price_800_1400)
    • > 1400 € (price_1400)
{"occurrences":[{"@type":"BannerChoiceOccurrence","slotName":"results-top","items":[{"occurrence":{"@type":"ReOccurringBannerOccurrence","slotName":"halfpage","positions":[5]},"percentage":5},{"occurrence":{"@type":"SimpleBannerOccurrence","slotName":"billboard"},"percentage":70},{"occurrence":{"@type":"ReOccurringBannerOccurrence","slotName":"rectangle","positions":[5]},"percentage":25}]},{"@type":"ReOccurringBannerOccurrence","slotName":"results-rest-rectangle","positions":[13,25,45,65,85]},{"@type":"SimpleBannerOccurrence","slotName":"leaderboard"},{"@type":"SimpleBannerOccurrence","slotName":"out-of-page"},{"@type":"SimpleBannerOccurrence","slotName":"wallpaper"}],"variables":{"page_type":"product_search","category_id":"{{categoryId}}","search_word":"{{searchTerm}}","brand":"{{brand}}","budget":"{{budget}}"},"units":["sport_and_outdoor","fitness_equipment","crosstrainer"]}
0 ( 0 - 0 )
  • price:
    • price_460 - 0
    • price_460_800 - 0
    • price_800_1400 - 0
    • price_1400 - 0
  • gebruik:
  • belastbaar_tot:
  • brand:
  • programma_s:
Crosstrainers - 0.0 (0)
  • Tel. 030-214 5004
  • WhatsApp 06-15 19 74 74
  • blijmakers@vergelijk.nl